Online Kalkulace

Počet kusů: ks Šířka: mm Výška: mm
Ouško: Nářez na archu:
Materiál:
Doprava:
Cena za kus:0 Kčs DPH: 0 Kč
Cena dopravy:0 Kčs DPH: 0 Kč
Cena celkem:490 Kčs DPH: 593 Kč +-
Jméno * : Firma :
E-mail * : Telefon * :
Vaše poznámky :

Tisk samolepek

Pro on-line kalkulaci je nutné zadat požžadovaný počet kusů a výsledné rozměry po vyřezání v mm.
Dále je možžné vybrat různý materiál a zvolit zda mají být samolepky vyřezány jednotlivě nebo nařezány na archu nejčastěji ve velikosti A4 až A3.

V případě, že potřebujete dodržet zcela přesnou barevnost, je zapotřebí udělat kontrolní výtisk a ten schválit před tiskem. Pokud tiskneme bez schváleného výtisku není možná reklamace z důvodu nevyhovující barevnosti.

Samolepky nemají nařezaný papír na zadní straně (split), proto můžeme samolepce dodělat ouško, aby šla lépe oddělit od papíru.

Data pro tisk samolepek pro online kalkulaci ja zapotřebí zaslat ve formátu PDF, resp. PostScript. případně TIF v rozlišení aspoň 300 dpi 1:1 ve CMYKu.

Je možný také tisk samolepek s personalizací, kdy se na každé samolepce mění buď číslo nebo text, případně obrázek a každá samolepka je tedy originál. Zde je zapotřebí podle pracnosti dopočítat cenu individuálně.

Je možné tisknout i samolepky na sklo (autosamolepky) lepené zevnitř, tedy na čirou fólii zrcadlově otočené a poté zatisknuté bílou barvou. Také zde je zapotřebí individuální kalkulace. Totéž platí také u oboustranných samolepek.